CO SZUMI NA SZUMACH?
Przyjazd
Wyjazd

CO SZUMI NA SZUMACH?

17 kwietnia 2021

INSPIRACJA 

Jeśli znasz najpiękniejszy fragment południowo-wschodniej Polski, czyli Roztocze, dobrze wiesz, dlaczego nasz hotel nazwaliśmy SZUMY PARK. Jeśli nie - koniecznie muszisz poznać nasz region. To oczywiste, naturalne, że inspiracją dla nazwy było przede wszystkim tak fantastycznie bliskie sąsiedztwo z najsłynniejszą i jedną z najpiękniejszych atrakcji Roztocza – rezerwatem „Nad Tanwią”, który chroni kaskady mini-wodospadów na rzekach Tanew i Jeleń. Te roztoczańskie wodospady, od charakterystycznego dźwięku jaki roznoszą, zwane są szypotami lub szumami.

Do tych naszych cudnych kojąco szuumiących uskoków biegnie ścieżka bezpośrednio z naszego prywatnego lasu. Czy to nie cudowne? My jesteśmy dumni, mając takiego sąsiada.
A skoro mowa o sąsiadach... To z Suśca wywodzi się pierwowzór Kargula i Pawlaka! My nie mamy swojego Kargula. Dookoła tylko las i las...

SZUM LASÓW

Zarówno szumy jak i  SZUMY PARK HOTEL znajdują się -  rzecz jasna - w Puszczy Solskiej. Okazały bór sosnowy przy najmniejszym podmuchu wiatru wydaje charakterystyczny szum.
Jeśli tu nie byłeś, koniecznie musisz to sprawdzić. Zapraszamy! Nasz hotel z czterech stron otoczony jest lasem… To miejsce świetne do pracy i idealne do relaksu.

SZUM, szum i SZUMY PARK

Czy wiesz, że na Roztoczu mamy rzekę Szum? To jedna  z malowniczych rzek płynących na Roztoczu, w pobliżu Górecka Kościelnego. Nic więcej nie powiemy.  Szum poleca się na wycieczkę! 

SZUMY PARK tworzymy z myślą o  tych, którzy pragną napełnić się dobrą energią, uwolnić głowę od natłoku myśli, odetchnąć świeżym powietrzem, przebywać na łonie natury, spacerować nad szumami i po roztoczańskich lasach. Spokojna okolica,  błogi szum lasu, szemrzenie strumyków i rzeczek - czego chcieć więcej? Taką atmosferę błogiego spokoju zapewnia okolica i  nasz park - SZUMY PARK Hotel & Restaurant.

Niektórzy już szepcą o spokoju, jaki panuje na Roztoczu i rezerwują pobyty w SZUMY PARK.
Przekonaj się i Ty jak u nas błogo!

 

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij