BLEISURE NA ROZTOCZU
Przyjazd
Wyjazd

BLEISURE NA ROZTOCZU

05 kwietnia 2021

BLEISURE NA ROZTOCZU!

Czym jest bleisure? W praktyce, ta angielska kontaminacja słów business i leisure oznacza połączenie biznesu z odpoczynkiem, rozrywką. To bardzo rozsądny trend, który pozwala wykorzystać czas biznesowej podróży nie tylko na sprawy obligatoryjne, ale i zasłużony relaks w nowym miejscu.
Bleisure to reakcja na rosnącą  w nas świadomość potrzeby zdrowego balansu pomiędzy obowiązkami i odpoczynkiem. Ten trend w podróżach służbowych pozwolił, aby delegacja nie była jedynie wypełnieniem obowiązków, ale szansą na przyjemne spędzenie czasu w miejscu, do którego trafiliśmy.

Niewątpliwie Covid-19 wyhamował workation. Do niezbędnego minimum zredukowano służbowe podróże, a konferencje czy szkolenia przybrały wymiar hybrydowy.
Zatem wydawałoby się, że bleisure nie ma racji bytu. A jednak nie! Ma, jedynie przeobraziło się stosownie do potrzeb.

Wielu z nas sytuacja pandemiczna, trwająca od marca 2020 r. , zmusiła do pracy z domu – częściowo lub całkowicie. Wielu jednak, uprawiając wolne zawody, pracuje w domowym zaciszu od dawna. Aktywność zawodowa w tym samym miejscu, w którym toczy się nasze życie osobiste – bez względu na to, jak bardzo kochamy swoją pracę – po pewnym czasie bywa męcząca i pozbawia energii. Coraz częściej szukamy zatem alternatywnych  miejsc do komfortowej pracy zdalnej. Odskoczni choć na jakiś czas…
I bardzo dobrze! Dajmy sobie okazję poznać nowe, zainspirować się... 

Doskonałym pomysłem jest zatem połączenie przyjemnego z pożytecznym – wyjazd do urokliwego miejsca, które będzie sprzyjało skupieniu, jak i regeneracji.

ZAMIEŃ PRACĘ W MIESZKANIU NA PRACĘ... POD SOSNĄ!

Cicha, spokojna roztoczańska wieś w województwie lubelskim i Szuum Hotel czekają.

Z każdego pokoju kojący widok na las, duże biurko do pracy, mnóstwo światła wpadającego przez przeszkloną ścianę, śpiew ptaków… Wyobrażasz sobie tę cudowną przerwę w trakcie pracy, kiedy możesz wyjść na taras z kubkiem aromatycznej kawy, wsłuchać się i zapatrzeć w sosnowy las?
A kiedy Ty w skupieniu będziesz pracował, my zatroszczymy się o pożywne posiłki, świeże owoce i Twój spokój...

Chcesz być z robotą w lesie? U nas tak! Zabierz notes, laptopa i zaszyj się w prywatnym lesie na hamaku. Zasięg WiFi już tu jest!

Wiemy z autopsji, że nic tak nie dodaje werwy do pracy i nowych pomysłów jak spacer nad kojącą szumiącymi potokami rzeką Tanew czy przejażdżka rowerowa przez sielskie wioski, gdzie lokalsi z serdecznością pozdrowią Cię miłym „dzień dobry”.

Tu myśli same się układają, tu czas zwalnia i pozwala myśleć jaśniej. Tu się pracuje i tu się odpoczywa! My to wiemy :)


 

 

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij